T-LOCK™perfect level master

Tile Leveling System by Perfect Level Master™

Systém na vyrovnávanie dlaždíc Perfect Level Master (PLM), je patentovaný a znižuje frustráciu z položených dlaždíc. Umožňuje každému položiť dlaždice rovno a dokonca aj na podlahách a stenách. Tento systém dáva rovnaké možnosti profesionálom ako aj kutilom a amatérom.

Leveling system T-Lock, je prelomom v nastavení pokladaných dlaždíc. Okrem zabezpečenia správneho vyrovnávania dlaždíc tým že eliminuje *lippage, tento systém pomáha urýchliť proces nastavenia dlaždíc. T-Lock sa doporučuje pri inštalácii veľkoformátových, ťažkých alebo nízkoprofilových dlaždíc, použitie pre bežné materiály sa nevylučuje. Pozostáva z troch prvkov ako sú spony, kliny a kliešte.

  • Klipy sú k dispozícii v troch verziách na hrúbku dlaždíc od 6 do 16 mm (1/4"- 5/8") z ktorých jedna verzia je medzeru 1 mm (1/32"), druhá verzia pre medzeru 2,0 mm (1/16"), a posledná verzia pre medzeru 3 mm (1/8").
  • Kliny sú vhodné do všetkých ponúkaných klipov T-Lock. Rozsah použitia klinov je prakticky nekonečný.
  • Kliešte sú vyrobené s nastaviteľnou trakciou sú k dispozícii v dvoch rôznych prevedeniach. Verzie z materiálu Nilon a kovové. Použitie klieští sa odporúča na uľahčenie a urýchlenie zasunutia klínu do spony. Optimalizuje tiež tlak na dlaždice. Kliešte pracujú so všetkými modelmi klipov a s akoukoľvek hrúbkou dlaždíc.

T-Lock™perfect level master je jednoduchý a rýchly pri odstraňovaní vyrovnávacieho systému, stačí kopnúť alebo udrieť do trčiacej časti klipu na Inštalovanej podlahe alebo obklade. K odstráneniu nie je potrebný žiadny nástroj ako u väčšiny nivelačných systémov ako je RUBI alebo aj LEVELLO ®. Ďalšie informácie nájdete na videu T-Lock™perfect level master.

*lippage je zvislý posun medzi dvoma susednými dlaždicami