LEVELLO levelling system and tools

LEVELLO ® je rýchly a efektívny nivelačný systém určený pre vyrovnanie nerovností pri pokládke obkladov a dlažby

Nivelačný a vyrovnávací systém LEVELLO ® je určený pre profesionálov ale aj kutilov ktorý chcú položiť obklad alebo dlažbu profesionálne a za oveľa kratší čas ako doteraz. Najjednoduchší a najefektívnejší leveling system, zodpovedá novým potrebám užívateľov a oceňujú ho užívatelia nie len na Slovensku, v Čechách ale aj v zahraničí.

Leveling system & tools je revolúcia v pokladaní dlaždíc. Okrem zabezpečenia správneho vyrovnania dlaždíc táto jednoduchá pomôcka eliminuje *lippage, rôzne rozmery pokladaného materiálu pri jeho výrobe, ktoré sú v prípustnej schválenej norme. A čo viac pomáha urýchliť proces pokládky, tak znižuje náklady a výdavky na službu alebo zamestnancov. Nivelačný systém sa doporučuje pri inštalácii veľkých formátov, ťažkých alebo nákladných obkladoch a dlažbách, kde vie ušetriť nemalé finančné prostriedky. Celý tento jednoduchý systém vyrovnávania pozostáva iba z troch prvkov ako sú klipy, kliny a kliešte.

  • Klipy sú k dispozícii vo verzii na hrúbku dlaždíc od 3 do 12 mm (1/8 "- 1/2") pre šírku spáry 1, 1,5, 2 a 3mm. Tento systém je natoľko robustný, že ho je možné použiť aj v spojoch pokladaného materiálu (rozloženie "+", alebo "T").
  • Kliny si kúpite prakticky len raz a sú vhodné do všetkých ponúkaných klipov LEVELLO ®. Použitie klinov je neobmedzené a preto sa dá povedať že "navždy".
  • Kliešte sú vyrobené špeciálne k uťahovaniu klinov do klipov, a zabezpečujú dokonalé vyrovnanie pokladaného materiálu, Kliešte je možné použiť pre všetky LEVELLO ® klipy a kliny bez rozdielu a už nič viac nepotrebujete.

Rýchle a jednoduché odstraňovanie LEVELLO ® levelig systemu zaručuje obľúbenosť a používateľnosť pomôcky. Pre odstráneniu z pokladanej dlažby alebo obkladu, stačí udrieť do trčiacej časti klipu nohou prípadne malým gumeným kladivom a na to nepotrebujete žiadne špeciálne a drahé zariadenie. Kliny pozbierate za okamih a všetko ostatné čo zostalo na zemi a dlažbe je na vyhodenie, nie ako u leveling systémov DTA alebo Pearl Abrasive. Ďalšie informácie nájdete v podrobnom popise alebo vo videonávode LEVELLO ® leveling system.

*lippage je zvislý posun medzi dvoma susednými dlaždicami